Firmy współpracujące

Zobacz co mówią o nas inne firmy

Będąc uczestnikiem Obozu Animacyjnego w Zakopanem chciałbym pogratulować profesjonalnej organizacji i podkreślić wysoką wartość merytoryczną i praktyczną szkolenia. Będę polecał firmę w swoim środowisku!

Mały Teatrzyk

Firma jest autorytetem w dziedzinie animacji, cechuje ich najwyższa jakość świadczonych przez nich usług na rynku polskim. Cieszymy się, że oddaliśmy sprawy animacji w ręce profesjonalistów. Jesteśmy przekonani, że zaangażowanie jakim cechuje się firma Stageman Polska gwarantuje zadowolenie nawet najbardziej wymagającym klientom.

Sun & Fun

Osoba prowadząca szkolenie była pełna energii i zapału, którą przekazywała wszystkim uczestnikom. Moc porad i wskazówek. Dotychczasowe doświadczenie we współpracy z firmą STAGEMAN POLSKA pozwala zarekomendować mi ją jako godnego partnera do współpracy.

Caritas Polska

Przeprowadzone animacje dla dzieci oceniamy jako profesjonalne. Zarówno w naszym odczuciu jak i naszych klientów. Animatorzy wykazywali zaangażowanie w wykonywaną pracę, dbając o dobry wizerunek firmy.

Dream Events

Szkolenie przeprowadzone przez Trenera STAGEMAN zainteresowało naszych słuchaczy ze względu na swoją wyjątkową dynamikę prowadzącego. Praktyczne rady, ciekawa treść i charyzma. Na pewno w przyszłości będziemy chcieli z tą firmą współpracować.

NZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Słowa, które najlepiej je opisują to: minimum teorii maksimum praktyki. W trakcie kilku godzin można samemu się przekonać jak z kilkunastu nieznających się osób można stworzyć grupę podejmującą wyzwania i zadania stawiane przez prowadzącego.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie

Przy wyborze kierowaliśmy się nie tylko bardzo przejrzystą i atrakcyjną ofertą, ale również doświadczeniem trenerów. Zaangażowanie i sposób prowadzenie szkolenia pozytywnie zaskoczyły każdego uczestnika. Współpraca z w/w firmą przyniosła wiele satysfakcji i zadowolenia, szkolenie odbiło się szerokim echem w całym mieście.

Ełckie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów

Pragnę zauważyć, iż Firma ta jest solidnym partnerem na rynku usług tego typu. Naszą współpracę oceniam jako wzorową i polecam korzystanie z usług animacyjnych i eventowych Stageman Polska.

Thomas Cook

Animatorzy Stageman wykazali się olbrzymim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Swoje obowiązki wykonywali z pasją i zaangażowaniem.

Prowadzony program przyciągnął na miejsce eventu setki osób, co było podstawowym czynnikiem decydującym o sukcesie eventu.

My Place Agencja Eventowa

Z przyjemnością wystawiamy pozytywne referencje firmie STAGEMAN POLSKA, która zapewnia pozytywną atmosferę panującą podczas każdego warsztatu oraz profesjonalne podejście prowadzącego.

Szkolenia Pedagogiczne

Szkolenie przeprowadzone fachowo, rzetelnie i profesjonalnie. Firma jest godna polecenia wszystkich, którzy oczekują zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych lub wzbogacenia swojej wiedzy o poszukiwanie poszukiwanie na rynku pracy umiejętności animacji czasu wolnego.

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stefana Żeromskiego w Legnicy

Niezawodne usługi oraz opieka koordynatorów akcji na bardzo dobrym poziomie.

Neckermann Polska