mp-close
mss-mapa
Element divider nie jest zarejestrowany lub nie ma pliku view.php.
Element contacts nie jest zarejestrowany lub nie ma pliku view.php.

STAĆ CIĘ NA WIĘCEJ

Zostań najlepszym animatorem czasu wolnego

Zapisz się

Uzyskaj certyfikat

Jesteś Animatorem

Dlaczego my?

SETKI SZKOLEŃ

MILIONY KILOMETRÓW

TYSIĄCE PRACOWNIKÓW

15 KRAJÓW W KTÓRYCH DZIAŁAMY

TYSIĄCE ZORGANIZOWANYCH EVENTÓW

NIESKOŃCZONA ILOŚĆ UŚMIECHÓW

Praca po szkoleniu

Zobacz oferty pracy

Kalendarz szkoleń

Zobacz kiedy będziemy w twoim mieście

Tematy szkoleń

Animacja Czasu Wolnego

Chciałbyś wyjechać na swój pierwszy sezon animacyjny i być dobrze przygotowanym? Błyszczeć w towarzystwie miejętnością żąglowania i znajomością nietuzinkowych układów choreograficznych i technik relaksacyjnych? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Animacja Zabaw Dziecięcych

Poznaj fantastyczne gry i zabawy i zostań mistrzem integracji! Naucz się z nami skręcać balonowego pieska, kwiatka i wiele innych kreacji i stań się ulubieńcem grupy! Bądź mistrzem pędzla! Zapoznaj się z techniką malowania buziek, maluj topowe postacie z bajek i rozkochaj w sobie każde dziecko!

50 Zabaw Animacyjnych w Praktyce

Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z animacją czy jesteś już animacyjnym „wyjadaczem” – to szkolenie jest po prostu dla każdego! Zabawa jest ważna, ale sposób jej prowadzenia jest również bardzo istotny. Damy Ci konkretne pomysły na nowoczesne podejście do zabaw, co sprawi że Twoje animacje będą niezapomniane!

Tańce Animacyjne

Szkolenie z Tańców Animacyjnych to niepowtarzalna okazja do tego, aby poznać mnóstwo szalonych i energicznych układów tanecznych i błyszczeć na każdej imprezie! Od tańców dla dzieci po tańce fitness i dla dorosłych – to wszystko będzie! Wiemy, że drzemie w Tobie lew parkietu – my go obudzimy!

Animator Osoby

Niepełnosprawnej i Starszej

Jak wiemy społeczeństwo się starzeje. Osoby, mające kompetencje oraz znające specyfikę pracy z osobami starszymi stają się coraz bardziej potrzebne. Animator osób starszych i niepełnosprawnych to praca przyszłości! Poznaj specjalistyczne metody, psychologiczne aspekty i formy aktywności przydatne dla każdego, kto chciałby wywołać uśmiech na twarzy osoby starszej lub niepełnosprawnej.

Obóz Animacyjny

Magia animacji – tak możemy opisać obóz animacyjny, który jest pełen różnych pięknych emocji i na długo zapada w pamięci ludzi. Połączenie odpoczynku z poznaniem najgłębszych tajników animacyjnych. Mówią ze po obozie jest ciężko wrócić do codzienności – przekonaj się i Ty!

Misja Firmy

STAGEMAN to Firma tworzona przez ludzi z ogromną pasją, w której promujemy filozofię Business & Pleasure, czyli łączenia pracy z przyjemnością. Głęboko wierzymy w to, że wiele zależy od nas – „marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia!”.

Co o nas mówią?

Byłam na wielu szkoleniach STAGEMAN oraz na castingu, po którym wyjechałam na swój sezon animacyjny do Albanii. Szkolenia w STAGEMAN są profesjonalne. Masa pozytywnej energii, wspaniali ludzie, z którymi przyjaźnie są do dziś. Jest niesamowita atmosfera, dużo zabawy, uśmiechu oraz tańców. Polecam wszystkim szkolenia w STAGEMAN - najlepiej na świecie.

Justyna Hawryliszyn

Miałem szczęście być na kilku szkoleniach z firmy STAGEMAN i mogę śmiało stwierdzić, że były to jedne z najlepszych dni w moim życiu! Na każdym szkoleniu była inna grupa zupełnie różnych od siebie ludzi, a mimo to zawsze atmosfera była taka jakbyśmy się wszyscy znali! Odpowiedzialni za to byli trenerzy, którzy prowadzili szkolenia. Zawsze mogłem liczyć na indywidualne podejście, tłumaczyli, pokazywali i uczyli aż do skutku.

Konrad Romański

STAGEMAN - pełen profesjonalizm w każdym detalu! Niesamowita perfekcja, idealne wykorzystany czas i przezabawne chwile na szkoleniach. Wesoło, kolorowo, w cudownej atmosferze na najwyższym poziomie. A osoby prowadzące? Pełne pozytywnej energii.

Adrianna Piechura

Wszystko zaczęło się od szkolenia z Animacji Czasu Wolnego w 2017 roku, które poprowadził Tomek Misztal. Uczestnictwo w kursie było jednym z lepszych wyborów w moim życiu! Dzięki niemu przyswoiłam wiedzę teoretyczna i praktyczna z zakresu animacji i w tym samym roku mogłam ją wykorzystać na sezonie w hotelu. Na szkoleniu panuje świetna atmosfera,co wpływa na jakość prowadzonych zajęć.

Joanna Lech

Genialne szkolenia, pełne profesjonalizmu i niesamowitej energii, która udziela się już w pierwszych minutach szkolenia. Po tych spotkaniach chcesz więcej i więcej. Oferta dla wszystkich tych większych i mniejszych, tych starszych i młodszych, tych mniej i bardziej pozytywnie zakręconych. Wiedza ze szkoleń jest pomocna w mojej pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym.

Ewa Krygowska

STAGEMAN zderzenie dwóch światów! Twojego i kreatywnych przepełnionych energią, empatycznych Trenerów/Animatorów STAGEMAN. Szkolenia na wysokim poziomie, dopracowane w każdym detalu. Jadąc na szkolenie do STAGEMAN jedziesz na dużo więcej niż tylko szkolenie. Stagemen z Wami na koniec świata i jeden kilometr dalej

Justyna Tyrawska - Piwowarska

SKLEP ANIMACYJNY

Nigdy wcześniej tak się nie bawiłeś

Jeszcze się zastanawisz?

Napisz do nas. Odpowiemy na każde Twoje wątpliwości.