mp-close
mss-mapa
Element divider nie jest zarejestrowany lub nie ma pliku view.php.
Element contacts nie jest zarejestrowany lub nie ma pliku view.php.

Wynajem Animatorów Polska

Współpraca z hotelami

Współpraca z ośrodkami wypoczynkowymi

Współpraca z parkami rozrywki

Organizacja eventów

Organizacja team buildingu

Wynajem Animatorów Świat

Współpraca z hotelami

Współpraca z biurami podróży

Organizacja wyjazdów motywacyjnych

Organizacja wyjazdów integracyjnych

Organizacja wyjazdów dla grup

Paweł Cieślak

 Manager Projektów

Jeszcze się zastanawisz?

Napisz do nas. Odpowiemy na każde Twoje wątpliwości.

Obszary działań

Współpraca z hotelami w Polsce

Widziałeś roześmianych Animatorów podczas egzotycznych wakacji i zastanawiasz się, jak sprowadzić ich do Polski? Wystarczy, że zadzwonisz do nas, a my wszystkim się zajmiemy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z najlepszymi hotelami w Polsce, m.in.: Hotel Gołębiewski w Karpaczu i Mikołajkach, Hotel Arłamów, Hotel Grand Lubicz, zapewnimy niezapomniany czas wszystkim Gościom. Działamy zgodnie z zasadami Systemowego Zarządzania Animacją, więc mamy kontrolę podczas każdego etapu współpracy – od rekrutacji Kandydatów, ich szkolenie, tworzenie autorskiego planu animacji, leadering kontrolny, po ewaluację.

Współpraca z hotelami za granicą

Systemowe Zarządzanie Animacją sprawdza się doskonale w hotelach zagranicznych. Nasze doświadczenie zdobywane na 5 kontynentach, m.in. w: Hiszpanii, Włoszech, Portugalii, Grecji, Albanii, Chorwacji, Bułgarii, Turcji, Czarnogórze, Macedonii, Egipcie, Tunezji, Maroko, Wyspach Kanaryjskich, Wyspach Zielonego Przylądka, Dubaju, Tajlandii, Hawajach, Seszelach, Cyprze, Malediwach, Omanie, Zanzibarze, Dominikanie czy Puerto Rico, czyni nas światowym liderem animacji hotelowej. Nasi Animatorzy przede wszystkim dbają o budowanie pozytywnych emocji, urozmaicanie czasu wolnego, troszczą się o komfort oraz niezapomniane wspomnienia podczas pobytu w zagranicznym kurorcie.

Współpraca z ośrodkami wypoczynkowymi

Jedną z podstawowych funkcji animacji jest budowanie pozytywnego wizerunku obiektu, w którym Animatorzy się znajdują. Aby pobyt w ośrodku wypoczynkowym był udany, niezbędne jest wprowadzenie zajęć animacyjnych zgodnie z harmonogramem, w którym znajdą się zajęcia dla każdej grupy odbiorców: dzieci, nastolatków oraz dorosłych. Korzyści proporcjonalne do ilości włożonej energii w zabawę, tańce, uśmiechy i aktywne spędzanie czasu podczas zajęć sportowych. Animacja może przykryć niedoskonałości obiektu, usytuowania a nawet zawalczyć o dobre wrażenie mimo kiepskiej pogody. W obecnych czasach animacja to nie dodatek, ale podstawa oferty turystycznej.

Współpraca z biurami podróży

Zajmujemy się kompleksową obsługą bardzo ważnego elementu oferty turystycznej jaką jest animacja czasu wolnego. Systemowe Zarządzanie Animacją ściąga z biur podróży cały trud związany z: rekrutacją, szkoleniem, tworzeniem indywidualnego programu, tworzeniem produktu marketingowego czy leaderingami oraz koordynacją zdalną podczas sezonu. W skrócie można powiedzieć, że zajmujemy się animacją od A do Z. Dzięki tysiącom osób, które szkolimy rocznie, dzięki ogromnemu doświadczeniu w rekrutacji i pełnym zaangażowaniu osiągamy 100% satysfakcji z naszych projektów animacyjnych. Zakres współpracy zawsze dostosujemy do biura podróży i zajmiemy się maksymalizacją pozytywnego efektu.

Współpraca z parkami rozrywki

Jesteśmy pierwszą Firmą w Polsce, która specjalizuje się we wprowadzaniu animacji w parkach rozrywki. Jest to zupełnie inny rodzaj interakcji z Gośćmi, gdzie mamy zaledwie kilka chwil na to, aby zwrócić jego uwagę oraz przyczynić się do stworzenia miłych wspomnień z pobytu w parku. Tworząc autorskie, tematyczne plany animacji, przyświeca nam cel, aby przenieść Twojego Gościa w bajkowy, magiczny świat, w którym zapomni o troskach dnia codziennego. W tej dziedzinie zaufali nam już najwięksi: Energylandia (największy park rozrywki w Polsce), Legendia (najstarsze wesołe miasteczko w Polsce), Parki wodne Tropicana w Karpaczu i Mikołajkach. Nasze animacje prowadzimy zarówno na lądzie, jak i w wodzie. Jeśli chciałbyś wprowadzić powiew świeżości do swojego parku, koniecznie skontaktuj się z nami!

Organizacja wyjazdów motywacyjnych

Największym kosztem każdej firmy jest fluktuacja pracowników, czyli ich wymiana. Rekrutacja i wdrożenie nowego pracownika to utrata czasu, energii i potencjału firmy. Korzystniej będzie zatem zainwestować w wyjazd motywacyjny, który zmobilizuje pracowników oraz pomoże w budowaniu lojalności wobec pracodawcy. Pracownicy muszą być zmotywowani i zintegrowani by wykorzystywali w pełni swój potencjał. Nasze wyjazdy motywacyjne organizujemy w dowolnym miejscu na ziemi. Jesteśmy elastyczni w kwestii budżetu, jaki posiadasz – każdą ofertę tworzymy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i możliwości. Jesteśmy specjalistami w organizowaniu wyjazdów życia, które wspominane są przez długie lata.

Organizacja eventów

Potrzebujesz kogoś, kto zadba o komfort Twojego Klienta, zapewni wyluzowaną i sympatyczną atmosferę, oraz dostarczy moc niezapomnianych przeżyć? Przekaż sprawę w nasze ręce i zamów Animatorów STAGEMAN! Zapewniamy wynajem profesjonalnego personelu: Animatorów, Konferansjerów, Hostess i Hostów. Dodatkowo, proponujemy kompleksową obsługę Twojego wydarzenia! Przedstaw nam swoje potrzeby, a my zajmiemy się całym procesem. Obsługujemy eventy trwające od 1 godziny do 365 dni. Przyjmujemy najbardziej niestandardowe zamówienia, tworzymy autorskie plany działania pisane specjalnie na miarę Twoich potrzeb. Wypełnij formularz i daj znać, w czym możemy Ci pomóc!

Organizacja wyjazdów integracyjnych

Aby mieć coroczne wzrosty w firmie należy inwestować w integrację swoich pracowników. Twój zespół składa się z jednostek o różnych talentach i możliwościach. Połączenie ich w jedną całość wymaga interwencji z zewnątrz. Zajęcia budujące zespół muszą być skrupulatnie przemyślane i przeprowadzone przez wykwalifikowany zespół. Nasze wyjazdy cechują się niepowtarzalną atmosferą oraz obsługą na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, ilu masz pracowników i czy zależy Ci na integracji w Polsce lub zagranicą, chętnie zajmiemy się całą organizacją wyjazdu od A do Z.

Organizacja Team Buildingu

Jeśli Twoi pracownicy są znudzeni cotygodniowym wyjściem na kręgle lub bilard, chętnie pokażemy Ci nowoczesne sposoby na zintegrowanie zespołu. Dzięki naszym autorskim metodom, Twoi pracownicy zostaną poddani procesom, które pomogą w odbudowaniu zaufania, wzajemnej odpowiedzialności oraz uświadomią, jak ważną częścią składową całości jest praca każdego z nich. Zapewniamy całodniową opiekę merytoryczną w wybranym przez Ciebie miejscu. Naszym patronem jest Jakub B. Bączek – trener mentalny sportowców oraz doradca biznesowy dla światowych marek jak PZU, Alior Bank, L’Oreal czy Oriflame. Każdy program tworzymy indywidualnie, po zapoznaniu się z potrzebami Klienta.

Organizacja wyjazdów dla grup zorganizowanych

Z pasji do turystyki i ogromnego doświadczenia wyrósł dział STAGEMAN, który zajmuje się organizacją wyjazdów grupowych po całym świecie. Wiemy, jak zadbać o każdy szczegół i dopilnować, aby nie dopadł Cię stres na żadnym z etapów podróży. Skontaktuj się z nami, aby zaplanować swój wyjazd dla minimum 10 osób. Dostosujemy się do budżetu i wybierzemy najlepszą opcję dla Twojej grupy. Każdy wyjazd obsłuży i zaanimuje nasz firmowy Pilot-Animator.

Opieka merytoryczna animatorów

Jakub B. Bączek

Najpopularniejszy w Polsce szkoleniowiec animatorów czasu wolnego, autor książek: „Piłka siatkowa kobiet” (2005), „Podręcznik animatora czasu wolnego” (2008), „Animacja czasu wolnego” (2009) i „Psychologia eventów” (2011) oraz wielu innych publikacji z tych zakresów. Członek Stowarzyszenia Branży Eventowej i Event Managers Club. Z wykształcenia jest mgr pedagogiki, wychowania fizycznego i pracownikiem socjalnym, ale swoje życie związał z psychologią i animacją. Prowadzi szkolenia na terenie całej Europy. Na jego zajęcia zjeżdżają się kursanci ze wszystkich zakątków kontynentu, a jego książki rozchodzą się w błyskawicznym tempie.

Jakub B. Bączek był animatorem w takich miejscach jak Majorka, Szwajcaria, Niemcy, Kreta, Tunezja, Zakynthos, Turcja czy Jamajka. Współpracował z takimi markami jak TVN, Radio Zet czy Neckermann Polska. Za swoją działalność otrzymał w 2010 roku tytuł „Mecenasa Zdrowia”. Wykłada na uczelniach, doradza firmom turystycznym, publikuje w takich czasopismach jak „Hotelarz”, „Rynek Turystyczny” czy „Psychologia Biznesu”. Swoje szkolenia prowadzi z pasją i pełnym zaangażowaniem – oprócz wiedzy i doświadczenia przekazuje swoim kursantom sporo energii i inspiracji do samodzielnej pracy.

Dlaczego my?

SETKI SZKOLEŃ

MILIONY KILOMETRÓW

TYSIĄCE PRACOWNIKÓW

15 KRAJÓW W KTÓRYCH DZIAŁAMY

TYSIĄCE ZORGANIZOWANYCH EVENTÓW

NIESKOŃCZONA ILOŚĆ UŚMIECHÓW

Zaufali nam

Walt Disney Picture - STAGEMAN
Coca-Cola - STAGEMAN
PHILIPS - STAGEMAN
DECATHLON - STAGEMAN
BOŚ Bank - STAGEMAN
ADIDAS - STAGEMAN
PZPN - STAGEMAN

SKLEP ANIMACYJNY

Nigdy wcześniej tak się nie bawiłeś